Ariel Şaron Öldü, Gözümüz Aydın

0

İsrail’in eski Başbakanı ve Müslümanlara yaptığı ZULÜMLERLE meşhur Ariel Şaron’un, uzun zamandır bitkisel hayatta devam eden vaziyeti ÖLÜM ile değişti.

“Her nefis ölümü tadacaktır.” ayeti zihnimin semalarında uçuşuyor. Ve gözler önünde binlerce mazlum Müslümanın uğradığı insanlık dışı zulümler ve bunlar karşısında elimizin yetişememesi ve gözyaşlarıyla Rabbe havale ettiğimiz ızdıraplı hatıralar canlanıveriyor.

Gün geçmiyor ki “Şu kadar Filistinli şehit oldu.” “Şu kadar Müslüman işkence altında…” haberleri yüreğimizi dağlamasın. Hatta insanlardan şunu duyar olduk: “Artık eskisi kadar üzülemiyoruz, normalleşti adeta!”

Fakat ne olursa olsun iman ettik biz adalet gününe. Bediüzzaman ahiretin ispatını yaptığı 10. sözde ne güzel ifade ediyor ve imanımızı sarsılmaz hâle getiriyor şu sözleriyle: “Zalim izzetinde, mazlum zilletinde kalıp buradan göçüp gidiyorlar. Demek bir Mahkeme-i Kübra’ya bırakılıyor.” Kimsenin yaptığı yanına kalmayacak; nice Firavunları gömen dünya, nice zalimlere ölümü tattıran kabre sıradaki misafirleri de gönderecek!

“Zalimler için yaşasın cehennem!”

Bu ölümleri gördükçe ahiret âleminde azap diyarına giden zalimleri tahayyül eden insan, hiç mi akıbetinden korkmaz? Hele ki bugün Suriye’de binlerce masumun kanına ekmek doğrayan hainler? Hiç mi Allah korkusu yok? Neden korksunlar ki; inansalar korkarlardı?

Peki ya Doğu Türkistan’da akan Müslüman kanı ne zaman duracak? Arakan ne zaman kan kaybını durduracak? Osmanlı gitti gideli, sahipsiz kaldı adeta İslam milleti. Her toprağında her can evinde bir vurgun var. En tehlikelisi ise Türkiye’de yaşanıyor.

Zira ölüm gelse bir canı alır, şehadetle aziz eder, sonsuz bir saadete ulaştırır. Fakat inkâr cereyanı ve imansızlık girdi mi bir coğrafyaya, çıktığında -mukavemet edilemezse-, binler ferdin ahiretini sonsuz hayatını Cehenneme döker… Bu ise AHİRETE İMAN ETMİŞ BİR MÜSLÜMAN için en dehşet verici senaryodur!

Âlem-i İslam’ın imanla dirilen bir nesle, Osmanlı torunlarına ACİLEN ihtiyacı var! Neden Osmanlı? Çünkü Osmanlı demek İTTİHAD-I İSLAM demek.

Son sözüm: Bekle Zalim! Sıra sana gelecek! Bizim elimiz sana yetişemeyebilir. Fakat Adil-i Mutlak olan Hazreti Allah’a havalesin! Sıran gelince ölümün pençesine düşeceksin! Sadece merak ediyorum SIRADAKİ KİM?

Paylaş

İlk yorumu neden sen yapmıyorsun?

Bunları da okumalısın