Sözler Köşkü’müz için İstanbul’da büyük bir “Gençlik Merkezi Binası” yapıyoruz inşâallah..

Binlerce genç kardeşimizin elinden tutup namazına, tesettürüne, Kur’an okumalarına ve Kur’an tefsiri Risale-i Nur okumalarına vesile olduk elhamdülillah.. Evet binler hatta milyonlara ulaştık, elhamdülillah dünyanın diğer ucundaki hayatlara dokunmak nasip oldu ama dünya çok büyük… 😔

Hindistan’dan birisini bile namaza sevk edebilmenin yolu internet kablosu olmadan fiziksel olarak pek mümkün ve kolay değildi fakat Allah bize böyle bir yol nasip etti. Biz internet yoluyla dünyanın bütün evlerine girip Rabbimizin kelamını anlatmak istiyoruz. Bu kolay yolu çok etkili bir şekilde kullanmak istiyoruz fakat yetersiz kalıyoruz. Yerimiz dar ve bu dava için her türlü fedakârlığı yapan kardeşlerimizin sayısı epey fazla bunun için daha geniş bir mekâna geçmeye mecburuz. Çünkü derdimiz bütün dünyaya ulaşmak..

İyi haber şu ki bunun için tam ihtiyacımıza göre bir arsa bulduk. 🙂 Kötü haber ise bulduğumuz arsayı almak için süremiz çok kısıtlı ve maddi eksiğimiz bi’ hayli fazla.. 🙁 Çok dua edin, Rabbimiz inşâallah bize bu arsayı nasip etsin. Üzerine binamızı yapalım. İster Sözler Köşkü International diyelim ister Gençlik Merkezi diyelim. “Benim orada 1 metrekare hissem vardı.” veya “Benim orada çok dualarım var.” diyebilmelisiniz bizce bu bina bittikten sonra.

Dertleneceğini düşündüğümüz bizi tanıyan samimi kardeşlerle bu durumu paylaşıyoruz kardeşim. Bu milyonların hayatını değiştirecek yerin alınmasında vesile olmak ister misin?

Bilgi Almak İçin: 0552 236 17 18 (Whatsapp)

Destek Olmak İçin Tıklayabilirsin